Eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom"

2014-11-04 14:36

KOMENDA POWIATOWA
PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ
W ŁOSICACH

Łosice, dn. 04.11.2014 r.

PZ.0640.10.2014

Wg. Rozdzielnika

Komenda Powiatowa PSP w Łosicach oraz Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej w Łosicach informuje, że eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom" dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych, odbędą się dnia 20 marca 2015 r. o godzinie 900 w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Łosicach przy ul. Narutowicza 6.

Jednocześnie przypominamy o wcześniejszym wyłonieniu kandydatów podczas eliminacji szkolnych i gminnych (po trzy osoby z gminy w każdej kategorii wiekowej). Zgodnie z terminarzem przyjętym przez Prezydium Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP eliminacje gminne powinny zostać rozstrzygnięte do 28 lutego 2015 r. Zatwierdzona lista uczestników winna być dostarczona do KP PSP w Łosicach w dniu eliminacji powiatowych.

W razie ewentualnych pytań lub potrzebą uzyskania informacji dotyczących materiałów edukacyjnych prosimy o kontakt z tutejszą komendą: tel. 833572241 wew. 22.

Komendant Powiatowy
Państwowej Straży Pożarnej