15-lecie Chóru ADORAMUS

2018-10-09 10:04

6 października 2018 r. Chór „Adoramus” Parafii Trójcy Świętej w Łosicach świętował jubileusz 15-lecie swego istnienia. Z tej okazji odbył się koncert Chóru „Adoramus” pod dyrekcją Mirosława Odoszewskiego w składzie: Sopran: Ewa Bazyluk, Iwona Michaluk, Monika, Moczulska, Joanna Nowaczek-Jakimiuk, Elżbieta Odoszewska, Lidia Pieńkowska, Elżbieta Sawtyruk, Iwona Świderska, Danuta Wróbel. Alt: Agata Błażejczuk, Dorota Kozłowska, Marta Popławska, Jolanta Raczyńska, Renata Szostek. Tenor: Tadeusz Jakoniuk, Jerzy Kostecki, Paweł Odoszewski, Ludwik Otton. Bas: Rafał Kordaczuk, Antoni Michalak, Andrzej Stelmach, Witold Trzciński, Roman Warszawski. Wraz z Chórem wystąpił kwartet smyczkowy oraz sopranistka Bogumiła Dziel - Wawrowska, Aleksandra Stefaniuk, Małgorzata Piszek - fortepian, Tadeusz Melon - skrzypce, Paweł Odoszewski - instrumenty klawiszowe, Piotr Odoszewski - skrzypce.

Z okazji Jubileuszu życzenia artystom złożyli, proboszcz parafii Trójcy Świętej, ks. Edward Boruc, burmistrz miasta i gminy Łosice Mariusz Kucewicz, wicestarosta łosicki Karol Szymaniuk i dyrektor Łosickiego Domu Kultury Dorota Kozłowska.

Fot. D.Parafiańczuk