Integracja NGO z Powiatu Łosickiego

2018-07-04 12:47

W piątek 29 czerwca odbyło się szkolenie z zakresu Ochrony Danych Osobowych dla organizacji pozarządowych z powiatu łosickiego. Szkolenie zostało przeprowadzone, dzięki wsparciu Starostwa Powiatowego w Łosicach w ramach Programu Współpracy Starostwa z NGO, a także dzięki wsparciu Stowarzyszenia Ośrodek Kultury i Aktywności Lokalnej SOKiAL w Krzesku z Ośrodka Wsparcia Organizacji Pozarządowych. Szkolenie przeprowadził ekspert - pan Andrzej Rybus-Tołłoczko.

Organizacje pozarządowe miały możliwość zaprezentowania swojego dorobku, także podczas Pikniku Organizacji Pozarządowych w ramach Festiwalu Gramy Swoje. Dzięki tej inicjatywie, mieliśmy możliwość poznania się, co mamy nadzieję, będzie skutkowało nawiązaniem jeszcze bliższej współpracy, zarówno między samorządami i organizacjami pozarządowymi, jak i między samymi organizacjami.

Tekst i fot. Wschodnie Stowarzyszenie Rozwoju