Obchody kanonizacji Jana Pawła II

2014-04-28 12:54

25 kwietnia po wieczornej Mszy Świętej w Kościele Św. Zygmunta w Łosicach odbył się koncert zatytułowanym „Śpiewnik Papieski” w wykonaniu Teatru „ES” z Siedlec.

26 kwietnia w kościele Trójcy Świętej w Łosicach odbyło się czuwanie modlitewne poświęcona osobie papieża Jana Pawła II prowadzone przez młodzież ze wspólnoty Dobry Skład i zespół Wschód. Podczas czuwania ksiądz Sławomir Arseniuk i ksiądz Andrzej Ciok wygłosili konferencje.

27 kwietnia w dniu kanonizacji o godz. 19-00 na placu przed Starostwem Powiatowym rozpoczął się koncert uwielbienia, który poprowadzili artyści z zespołów: Wschód, el camino, T.G.D., M.D.L., Muszynory, stronaB i Dobry Skład. Koncert prowadzili księża wikariusze z obu łosickich parafii ks. Sławomir Arseniuk i ks. Andrzej Ciok.