Zaproszenie na zawody OSP

2018-06-27 12:21

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Łosicach wspólnie z Zarządem Oddziału Powiatowego Związku OSP RP pragną poinformować, iż dnia 30 czerwca 2018 roku na stadionie w Łosicach odbędą się Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu Łosice.
  W zawodach wezmą udział zwycięscy eliminacji gminnych tj.: OSP: Czuchleby, Meszki, Platerów, Mężenin, Mostów, Nowa Kornica, Stare Szpaki, Korczówka, Bejdy, a także jako obrońca tytułu z roku 2017 - OSP Rudka oraz gospodarz zawodów OSP Łosice. W kategorii kobiet drużyny OSP: Niemojki oraz Platerów. Razem 11 drużyn męskich i 2 kobiece.
  Rozpoczęcie zawodów zaplanowano na godzinę 17 zakończenie zawodów planowane jest na godzinę 20. W związku z powyższym bardzo serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału i kibicowania drużynom.