Promocja Regionu Przez Kulturę

2010-07-01 15:20

-
Chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w warsztatach Kultura Tworzy Rozwój, w ramach projektu Kierunek Kultura, http://www.promocjaprzezkulture.pl.

W warsztatach chodzi o zdefiniowanie kapitału kulturowego miasta, powiatu, regionu i przełożenie go na rozwój ekonomiczny i społeczny. Warsztaty odbędą się we wrześniu i październiku 2010 r. Skierowane są do samorządowców, przedstawicieli instytucji kultury oraz organizacji pozarządowych. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo zaproszenie, opis projektu oraz formularz zgłoszeniowy. Nabór uczestników trwa do 1 sierpnia 2010 r.

Finansowanie projektu zapewniają organizatorzy - Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki i Miasto St. Warszawa.

Prosimy o poinformowanie i/lub przesłanie tej wiadomości do wszystkich potencjalnie zainteresowanych udziałem w naszym projekcie.

Informacje dotyczące naboru uczestników, terminów warsztatów, w tym również formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo tutaj: http://promocjaprzezkulture.pl/rejestracja.php.

Jesteśmy otwarci na Państwa pytania i sugestie, a także Państwa pomysły na projekty wpisujące się w ideę warsztatów! Postaramy się wspólnie je zrealizować.

Kontakt z nami:
tel. 22 586 42 07
t.piatek@mckis.waw.pl

Wróć