SUPERBET Sp.J. laureatem konkursu Jakość Roku 2009

2010-02-25 15:04

tl_files/starostwo/aktualnosci/jakosc_roku/Jakosc Roku 
2009 logo.JPG

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że firma SUPERBET Sp. J. z Zakrza koło Łosic została laureatem czwartej edycji konkursu "Jakość Roku 2009". "Jakość Roku" to największy projakościowy program promocyjny w Polsce. Organizatorami tego ogólnopolskiego konkursu jest Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A. oraz redakcja Biznes Raportu ukazującego się w Gazecie Prawnej.

Konkurs skierowany jest do przedsiębiorców i firm, które ze szczególną uwagą tl_files/starostwo/aktualnosci/jakosc_roku/firma_121_logo.gifpodchodzą do kwestii jakości i wysokich standardów pracy.
W procesie ewaluacji oraz weryfikacji nadesłanych dokumentów eksperci Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji S.A. stwierdzili osiągnięcie przez firmę SUPERBET Sp.J. wysokich standardów w odniesieniu do następujących kryteriów:

  • wdrożone systemy zarządzania
  • skuteczność prowadzonej polityki jakości
  • zaangażowanie pracowników w optymalizację procesów
    oraz realizację celów jakościowych
  • efektywność zarządzania organizacją
  • dotychczasowe osiągnięcia
  • stopień zadowolenia klientów, pracowników oraz otoczenia społecznego

                Uroczysta gala na której wręczano nagrody "Jakość Roku 2009" odbyła się 18 lutego 2010 w Park Hotel Diament w Katowicach. Ceremonia odbywała się przy pełnej sali. Nagrodę w imieniu właścicieli SUPERBET odebrała mgr inż. Jolanta Rola-Zawadzka.


tl_files/starostwo/aktualnosci/jakosc_roku/gala.jpg

Wróć